Wesela i imprezy okolicznościowe

Restauracja Kręgielnia Manhattan

Restauracja Kręgielnia Manhattan to miejsce na kulinarnej mapie Śląska, gdzie zorganizujecie zarówno wyjątkowe przyjęcie weselne, ale także inne imprezy okolicznościowe jak: komunie, chrzciny, jubileusze, spotkania integracyjne, studniówki oraz szkolenia.

Co możemy zaoferować swoim klientom? Wesele w malowniczym otoczeniu, spokój, piękny ogród, kameralną atmosferę z dala od szumu miasta pozwoli na zorganizowanie niezapomnianej uroczystości weselnej, rodzinnej, a także biznesowej. Do dyspozycji oddajemy piękną i przestronną salę bankietową, restauracyjną oraz kominkową pozwalającą na przygotowanie przyjęcia do 150 osób.

Nowocześnie zaaranżowane wnętrza z eleganckimi dekoracjami stanowią idealne tło do zaplanowania wesela w dowolnym stylu.
O wyjątkowe potrawy i obsługę na najwyższym poziomie zadba szefowa kuchni oraz zespół kelnerski. Menu weselne z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak również regionalne przysmaki.
W ramach przyjęcia weselnego zapewniamy uroczyste powitanie chlebem i solą, toast, dekoracje sali oraz możliwość wypożyczenia podświetlanego napisu LOVE, a także miejsca noclegowe trzech komfortowych pokojach oraz apartament dla Państwa Młodych.