O nas

Otwarta w sierpniu 2011r. Kręgielnia Restauracja MANHATTAN to połączenie sześciotorowej kręgielni z eleganckim pubem, restauracją oraz salą TV. Spokojna lokalizacja na uboczu Kochanowic stwarza idealne warunki do wypoczynku. Mile spędzonemu czasu na świeżym powietrzu służyć będą stylowe ławki i parasole umieszczone tuż przy lokalu oraz w ogródku piwnym.

MANHATTAN to miejsce o określonym stylu i klimacie. Sześciotorowy bowling połączony z klimatycznie urządzonym wnętrzem, efektownym oświetleniem i efektami UV stwarza idealne warunki do gry w bowling, jak i świetnie spędzonego czasu wraz ze znajomymi.
Do dyspozycji naszych gości jest również stylowa restauracja z osobnym barem i kominkiem. W ofercie znajdą Państwo wiele dań kuchni regionalnej, jak i wiele potraw kuchni z całego świata, co sprawia że zadowolimy każde gusta.

MANHATTAN to również pizzeria. W ofercie 15 rodzajów pizzy plus oczywiście własna kompozycja. Specjalnością naszego lokalu jest PIERÓG KOCHANOWICKI, który jak każde danie z naszego menu gorąco POLECAMY.
Na ważne wydarzenia sportowe, kulturowe i inne transmitowane w telewizji zapraszamy do Sali TV, gdzie w gronie przyjaciół bądź innych kibiców mogą Państwo razem przeżywać ciekawe i emocjonujące chwile.
Połączenie bowlingu, restauracji i pizzerii wraz z salą TV, sprawia iż Manhattan to idealne miejsce spotkań i zabaw, a przede wszystkim wspaniała atmosfera, przyjazna obsługa i rozrywka na najwyższym poziomie!
A wszystko to w jednym miejscu!